FMEA Risk Değerlendirmesi Eğitimi

Son günlerde alınan duyumlara göre ÇSGB Müfettişleri 5×5 Matris Risk Değerlendirmesini yetersiz görmektedirler, bu nedenle farklı yöntemleri kullanmak İş Güvenliği Uzmanları için faydalı olacaktır.

Bu yöntemlerin en önemlilerinden bir tanesi FMEA Risk Değerlendirmesidir dolayısıyla bu yöntem üzerine eğitim açılması konusunda gelen yoğun talep sonucunda FMEA Risk Değerlendirmesi Eğitimi düzenliyoruz.

Eğitim, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi/İş Güvenliği Uzman Eğiticisi olan ve pratikte yüzlerce FMEA Risk değerlendirmesi yaparak bu konuda uzmanlaşmış olan İbrahim ÖZBUNAR tarafından hazırlanmıştır.

Size gönderilen kullanıcı adı ile kullanıcı girişi yaparak 1 yıl boyunca sistemden dilediğiniz kadar yararlanabileceksiniz.

Bu önemli ihtiyacı giderebilmek amacıyla hazırlamış olduğumuz bu eğitim sizler için sadece 99 TL. Hemen kayıt olarak anında eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

Havale ile ödeme yaparak indirimli olarak satın almak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak gönder butonunu tıklamanız gerekmektedir.

Contact Form
Güvenlik amacıyla siteye üye olduğunuz email adresiniz giriniz.

Kredi kartı ile satın almak için Şimdi Satın al butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada “Banka veya kredi kartımla ödeme yapmak istiyorum” alanına tıklayarak ilgili formu doldurmanız gerekmektedir.

Kredi kartı ile satın alma işleminde sorun mu yaşıyorsunuz? Yardım videomuz için tıklayın…

Kredi Kartı İşlemleri Güvenli mi? Görmek için tıklayın…